Kategorie: 2008-9

Naše škola pomáhá koním i lidem

Milé děti, milí přátelé, dovolte mi velice Vám poděkovat za to, že jste nám umožnili uspořádat veřejnou sbírku ve Vaší škole formou prodeje „Placek“ s fotografiemi koní v tomto školním roce.

Nesmírně si vážím Vaší pomoci. Krásný výsledek této sbírky nám umožnil zařadit do výcviku další tři koně – klisnu Libru, valacha Frenky a kobylku Rebeku. Připravujeme je pro významné psychiatrické léčebny a za to Vám patří obří dík. Můžeme tak nejen pokračovat ve výcviku koní, propagaci hiporehabilitace a dalších aktivitách, ale postupně naplňujeme náš dlouhodobý cíl – vybudování areálu pro výcvik koní.

Během prázdnin bych velice rád lépe nafotil naše nové koně a umístil opět přehled naší aktuální činnosti na internet.

Mějte se krásně, báječné prázdniny a díky Vám.

Ing. Tomáš Ditrt
ředitel CPK-CHRPA