Kategorie: Aktuality ŠD

Novoroční diskotéka ve školní družině

V polovině ledna uspořádala školní družina ve spolupráci se Sdružením rodičů diskotéku na oslavu příchodu nového roku. Pro děti byla připravena celá řada soutěží, ale na žádost dětí se od soutěží upustilo a čas byl věnovaný jenom tanci.

Během tanečního večera tříčlenná porota z řad dohlížejících pedagogů sledovala tanečníky při tanci a jejich výkony individuálně bodovala. Některé děti upřednostnily tanec ve skupině, někdo zase ve dvojici, ale většina dětí tancovala „sólo“. K vidění byly nejrůznější taneční kreace a styly a bylo opravdu těžké vybrat vítěze. Po konečném sečtení bodů se nakonec vítězkou v „holčičí“ kategorii stala Šarlota Dvořáčková ze 4.B, která si porotu získala především svým jemným harmonickým tanečním projevem.

Mezi kluky byl jednoznačným vítězem Honza Budíček ze 3. třídy, který tancoval neúnavně celé dvě hodiny a jeho tempo bylo opravdu obdivuhodné.

Atmosféra byla od začátku do konce naprosto úžasná i díky DJ Tomášovi, který si děti získal od první chvíle senzačním výběrem písniček a kamarádským přístupem.

V závěru diskotéky si děti od Tomáše vysloužily velikou pochvalu za to, jak aktivně tančily a jak báječně ovládaly texty písniček, kdy chvílemi nebyl z reproduktorů přes zpěv dětí slyšet ani originální interpret.

Děti na oplátku skandovaly „Tomáš, Tomáš“ a prosily Tomáše o další diskotéku. Před odchodem domů si děti otevřely dětský šampus a připily si na další diskotéku, kterou dětem Tomáš přislíbil na závěr školního roku. Takže se máme na co těšit!!

2 / 2020
Dnes je 28. 2. 2020