Menu
ZŠ a MŠ Studená
ZŠ a MŠ STUDENÁ OKR. JINDŘICHŮV HRADEC

Hlavní prázdniny 29. června - 1. září 2024.

Absolventi seznam

Jmenný seznam

2022/2023

Třídní učitel: Mgr. Luboš Landa 
Bartáková Simona, Doleželová Silvie, Dvořáková Petra, Hajtmanová Sylvie, Herman Matěj, Herman Petr, Kadlec Matěj, Kaštánková Leontýna, Kremlička Vít, Libišová Aneta, Lovětínská Natálie, Matějková Michaela, Matoušková Lucie, Nováková Adéla, Novák Petr, Oravec Jakub, Pojer Jan, Stolarik Patrik, Špinar Adam, Talpová Lilien, Vaníčková Kristýna, Vopravilová Monika, Zabloudilová Simona 

2021/2022

Třídní učitel: Mgr. Ondřej Dokulil
Dušek Rostislav, Dvořáček Šimon, Jakubíková Klára, Kejval Jan, Kolman Tomáš, Kubín Adam, Kyselová Kristýna, Lacina Martin, Lacina Matěj, Matějíček Roman, Matějka Vojtěch, Nezdara Ondřej, Nosilová Tereza, Nývlt Jakub, Pekárková Luice, Rásochová Karolína, Razima Vojtěch, Srbová Nikola, Stemmerová Laura, Šebesta Martin, Šílený František, Telal Julien Murad, Tesař Lukáš, Tichá Eliška, Váňa Radim

2020/21

Třídní učitelka: Mgr. Božena Andrašková
Bourriez Emmy Raymonde, Brabec Lukáš, Burešová Natálie, Burian Jan, Čára Lukáš, Hrnčířová Vendula, Chamrad Martin, Ištván Radim, Kaplan Daniel, Kollmannová Martina, Kotoun Adam, Kovářová Andrea, Lacina Matěj, Maxová Aneta, Novák Jan, Novotný Michal, Růžičková Lucie, Soukup Filip, Srbová Nikola, Šafařík Adam

2019/20

Třídní učitelka: Mgr. Monika Hřavová
Adamcová Kristýna, Bártů Zuzana, Brada Aleš, Čurdová Blanka, Doskočilová Karolína, Dvořáková Eliška, Gregor Filip, Jakubíková Barbora, Kyrian Josef, Libiš Jiří, Mayerová Iva, Němcová Aneta, Svobodová Tereza, Švecová Žaneta, Tůmová Monika, Vaníčková Aneta

2018/19

Třídní učitelka: Mgr. Marie Hartmannová
Barták Adam, Bínová Eva, Brabcová Tereza, Dohn Josef, Dušek Daniel, Dvořáková Tereza, Hajtman Dominik, Kadlecová Michaela, Krátký Miloš, Michálek Jan, Nosil Jaroslav, Novák František, Ondráčková Eliška, Podhrázská Zuzana, Říhová Michaela, Slavíková Vendula, Šedivá Andrea, Šimandlová Nela, Vaculová Tereza, Vu Le Huy Huong, Zabloudilová Nikola, Zachová Jana + 8. ročník – Jakeš Daniel

2017/18

Třídní učitel: Mgr. Sigmund Jiří
Bína Michal, Brada Adam, Jandová Kateřina, Jebavá Nikola, Kadlec Pavel, Kalenský Lukáš, Krizan Jan, Krizan Matěj, Matějů Šárka, Nezdara Jakub, Ondráček Jan, Plášil Vojtěch, Přikryl Adam, Rásochová Petra, Steinerová Tereza, Strnad Radek, Šabatka Vojtěch, Škodová Alena, Tesař Vojtěch, Váňa David, Venutová Eliška, Venutová Tereza, Waldová Denisa, Vu Thi Hong Hue, Zástěrová Klára + 8. ročník – Krizanová Marie, Vltavská Kristýna

2016/17

Třídní učitelka: Mgr. V. Dvořáková
9. třída – Čára Václav, Ištvánová Nicola, Karpíšek Jan, Kolman Jiří, Kovářová Daniela, Kremlička Martin, Lacinová Lucie, Malec Dominik, Mayerová Kateřina, Němec Ondřej, Němec Vlastimil, Počátecký Adam, Soukal Filip, Svoboda Josef, Švaříček Tomáš, Švec František, Švec Jindřich, Taras Karel, Tůma David Jiří, Tůmová Kristýna, Tůmová Veronika, Véghová Lucie
7. třída – Maršík Radim

2015/16

Třídní učitelka: Mgr. Andrašková Božena
Bartáková Alena, Duchoň Tomáš, Dvořáková Adéla, Herman Vojtěch, Horký Vít, Jakešová Karolína, Kalenská Kamila, Krátká Martina, Kubíček Jakub, Mastný Tomáš, Maška Patrik, Matějů Viktor, Popelínská Adéla, Stránská Pavlína, Šárová Simona, Šindelář Radim, Waldová Petra + 8. třída - Chalupský Martin, Švec Dominik
 

2014/15

Třídní učitelka: Mgr. Hartmannová Marie
Barták Petr, Dufková Zuzana, Jíra Dominik, Jirotka Radek, Jirotková Dajana, Kameníková Simona, Lapka Vítězslav, Nováková Lucie, Počátecká Eva, Straka Martin, Švanda Jiří, Švecová Vendula, Talpa Jan, Taras Jakub, Tůma Jaroslav, Tůmová Gabriela, Vaníčková Romana, Vlasáková Adéla, Vokřálová Kateřina, Votýpková Vendula + 8. třída – Volf Richard

2013/14

Třídní učitelka: Mgr. Eva Kotounová
Michal Barták, Jana Bartáková, Kristýna Bradová, Nikola Bradová, Anna Dufková, Filip Kalenský, Sára Kroupová, Alena Mastná, Eliška Matějů, Tereza Mayerová, Markéta Mrkvová, Daniel Novák, Kristýna Pánková, Simona Pekárková, Tomáš Pricl, Nina Přikrylová, Klára Sochová, Petra Šílená, František Zach + Jakub Matyšek – 7. třída

2012/2013

Třídní učitelka: Mgr. Dana Šteflová
Bodrin Michal, Dvořáková Klára, Chalupská Šárka, Jandová Simona, Jírová Barbora, Kadlecová Aneta, Kalenský Aleš, Krizanová Marie, Kubeš Martin, Molzerová Hana, Rásochová Marie, Reidl Dominik, Říhová Veronika, Snížek Luboš, Šára Jakub, Šteflová Nikola, Švehlová Markéta, Tichý Petr

2011/2012

Třídní učitelka: Mgr. Jaroslava Všohájková
Adamcová Zdeňka, Bartáková Tereza, Bartáková Vendula, Bartoňová Zuzana, Bohatová Veronika, Brožová Petra, Duchoň Karel, Horký Kryštof, Hřava Martin, Jíra David, Karpíšková Hana, Kryzan Miroslav, Kubíčková Tereza, Kuncová Veronika, Malcová Kateřina, Plánská Nicola, Plíhalová Natálie, Slavíková Andrea, Soukalová Veronika, Šteflová Romana, Švecová Kristýna

2010/2011

9. třída Třídní učitelka: Mgr. Vladimíra Dvořáková
Čekalová Lucie, Doležel Vojtěch, Jebavý Lukáš, Kaleja Pavel, Kolařík Petr, Kolaříková Veronika, Lindourek Tomáš, Novák Daniel, Pufler Martin, Rásochová Eva, Straková Dagmar, Stránská Ivana,  Švandová Kristýna, Švaříček Lukáš, Zlatušková Kateřina, Dufek Jan, Dufková Denisa, Fiala Miroslav, Havlová Aneta, Imberová Tereza, Kameník Leoš, Novák Martin, Panský Jan, Popelínský Radek, Reidl Karel, Švehla Milan, Tarasová Renata

2009/2010

9. A Třídní učitelka: Mgr. Marie Hartmannová
Barták Roman, Douda Jiří, Drobňáková Eva, Chalupský Petr, Chamrád Tomáš, Kadlec Pavel,  Karkula Jakub, Krizan Martin, Lipovský Jiří, Pavlátová Šárka, Peterka František, Schwarzová Tereza, Skácel Martin, Šebestová Tereza, Švehla Miroslav
9.B Třídní učitelka: Mgr. Božena  Andrašková
Čechová Veronika, Čeloudová Leontýna, Finková Šárka, Hájková Hana, Irhová Zuzana, Jírová Pavla, Juřena Radek, Kos Ondřej, Kotyková Kateřina, Krasnovský Daniel, Kubešová Petra, Lapka Jaromír, Matyšková Kristýna, Pecha Tomáš, Priclová Lucie, Sušická Lenka, Vrátil Jan

2008/2009

9. A Třídní učitelka: Dana Šteflová
Petra Adamcová, Pavel Barták, Michal Brož, Eva Čekalová, Gabriela Doudová, Vladimír Heide, Lucie Horká, Aneta Hřavová, Jaroslava Kalejová, Jakub Mareš, Denis Müller, Jana Snížková, Zuzana Šteflová, Pavel Tichý, Jiří Vrátil
9. B Třídní učitelka: Eva Kotounová
Petra Bartoňová, Jan Čech, Dana Doležalová, Veronika Hejdová, Martin Horký, Jana Juřenová, Adam Kolařík, Květa Raďová, Ludmila Rásochová, Radek Rod, Klára Říhová, Tereza Švandová, Martina Švaříčková, Jana Švehlová, Martina Tomanová, Michal Valencín

2007/2008

9. tř. Třídní učitelka: Vladimíra Dvořáková
Jana Adamcová, Jakub Brada, David Čizmadia, Jan Čizmadia, Simona Doleželová, Miloslav Drápal, Nikola Havlová, Michal Jíra, Michaela Krásnovská, Patrik Lipovský, Šárka Molzerová, Tomáš Němec, Tomáš Obšil, Michala Peltanová, Pavel Ryneš, Monika Severová, Monika Slavíková, Denisa Šebestová, Patrik Šimek, Jana Šimková, Martin Šindelář, Jaroslav Vondrák, Patrik Zabloudil

2006/2007

9 .tř. Třídní učitelka: Jaroslava Všohájková
Bohumil Cejpek, Václav Čech, Tomáš Čeloud, Jan Drábek, Robin Horký, Jakub Houdek, Zuzana Jebavá, Roman Jileček, Jiří Kos, Simona Kostřížová, Pavel Kryzan, Michal Lacina, Václav Lavička, Radim Mádr, Jan Matoušů, Petra Millerová, Marcela Němcová, Jan Novák, Ondřej Pecha, Martin Pricl, Jana Puflerová, Petr Ryneš, Zdeňka Šicnerová, Tomáš Vald, Vendula Vancsíková, Daniela Vaníčková, Lucie Zlatušková

2005/2006

9. tř. Třídní učitelka: Hana Novotná
Markéta Adamcová, Markéta Bartáková, Jakub Čekal, Lucie Danišová, Petra Doskočilová, Pavlína Drápalová, Lucie Hesová, Michaela Horká, Šárka Chlupáčová, Klára Jilečková, Luboš Kolařík, Jiří Kolman, Petr Kubín, Štěpánka Láníková, Petr Michálek, Petra Němcová, Nikola Plíhalová, Jakub Pospíšil, Ondřej Schwarz, Kristýna Sidorová, Renata Slavíková, Kristýna Svobodová, Lucie Škarydová, Růžena Šteflová, Marie Tichá, Jan Urban, Veronika Vondráková, Veronika Zamazalová, Martin Zejda

2004/2005

9. A Třídní učitelka: Marie Hartmannová
David Bryol, Lenka Hanzalová, Andrea Horká, Lucie Houdková, Karel Hudínek, František Jileček, Jiří Kolařík, Zdeněk Kolařík, Martin Kubeš, Michaela Kuncová, Jiří Lacina, Pavlína Rásochová, Václav Šindelář, Lucie Šindelková, Vendula Šteflová, Vladislav Tymofiy, Martin Vejmělek
9. B Třídní učitelka: Božena Andrašková
Helena Bartušková, Eva Běhounová, Tomáš Čekal, Soňa Doležalová, Lucie Drobňaková, Michaela Dufková, Lucie Foglová, Jitka Havlová, Michaela Jandová, Michaela Loucká, Petr Lovětínský, Miloslav Mádr, Jan Němec, Zdeněk Ryneš, Michal Šindelář, Jana Zuzáková

2003/2004

9. A Třídní učitelka: Eva Kotounová
Petra Čechová, Klára Dobešová, Tereza Jandová, Zdeněk Kaštánek, Naďa Kaucová, Rostislav Lavička, Petr Matoušek, Lenka Moravcová, Radka Němcová, Kateřina Novotná, Michal Novotný, Eva Peltannová, Antonín Ryneš, Roman Sidor, Jana Sušická, Jitka Syrovátková, Pavel Šimek, Jiří Švec
9. B Třídní učitelka: Dana Šteflová
Růžena Bartáková, David Hartmann, Hynek Havlík, Tomáš Jebavý, Ondřej Kohout, Vítězslav Kryzan, Kristina Matoušková, Jan Mayer, Veronika Němcová, Lenka Rodová, Tomáš Severa, Karolína Soukupová, Petr Štefl, Helena Šteflová, Lucie Švehlová, Pavla Valencínová, Nela Vinklerová, Žofie Zajíčková

2002/2003

9. tř. Třídní učitelka: Vladimíra Dvořáková
David Andraško, Daniela Bačáková, Marek Bartušek, Dana Cejpková, Antonín Havlík, Petra Heřmánková, Lenka Chlupáčová, Petr Janoušek, Petr Kauca, Ondřej Kepšta, Eva Kohoutová, Radka Kryzanová, Vladimír Šimánek, Petr Tichý, Josef Barták, Lukáš Houdek, Roman Jíra, Vít Kolman, Martin Kopáček, Monika Kubínová, Jan Láník, Veronika Mátlová, Martin Mitas, David Pospíšil, Pavlína Priclová, Jan Štefl, Ivana Tomanová, Lucie Pavlátová

2001/2002

9. A Třídní učitelka: Iva Obšilová
Petr Bartušek, František Bělík, Lucie Felixová, Vojtěch Havlík, Jakub Hes, Blanka Horká, Milan Jančík, Marie Klouparová, Jakub Krátký, Radka Mayerová, Jiří Michálek, Věra Michálková, Vojtěch Morava, Táňa Novotná, Lenka Pleningerová, Stanislav Stránský, Daniel Vinkler, František Kotoun
9. B Třídní učitelka: Hana Novotná
Aleš Andraško, Jana Čechová, Miroslav Doležal, Marie Dušková, Monika Gabajová, Markéta Kaštánková, Eva Kopečná, Martina Koubová, Pavel Král, Filip Krátký, Vendula Michálková, Daniel Nosek, Lenka Nováková, Milan Novotný, Tomáš Pudil, Kamila Solařová, Martin Šedivý, Michal Šedivý, Pavel Šerhakl, Marek Vald

2000/2001

9. A Třídní učitelka: Marie Hartmannová
Nikola Bačáková, Martin Bláha, Marek Čech, Pavlína Čeloudová, Petr Dvořák, Jaroslava Dvořáková, Jaroslav Felix, Aleš Haruda, Tomáš Jakubec, Jiří Janoušek, Lucie Jebavá, Pavel Jíra, Hana Kejvalová, Tomáš Kotoun, Miloslav Kubín, Petra Pokorná
9. B Třídní učitelka: Božena Andrašková
Tomáš Mitas, Vladislav Nejedlý, David Novák, Martin Novák, Hana Nováková, Lucie Nováková, Jana Rynešová, Hana Schönkyplová, Zdeněk Šedivý, Adéla Šindelková, Václav Štambera, Petr Štefl, Vladislava Švecová, Ivana Vernerová, Simona Zykánová

1999/2000

9.A Třídní učitelka: Eva Kotounová
Tereza Adamcová, Ivona Antoňů, Petr Čekal, Šárka Dobešová, Jana Doubravová, Miroslav Dušek, Pavla Hartmannová, Eva Hesová, Lucie Jilečková, Tomáš Kohout, Martina Kryzanová, Petr Mátl, Pavel Pudil, Iva Solařová, Monika Svobodová
9. B Třídní učitelka: Dana Šteflová
Zdeněk Chlupáč, Karel Kameník, Pavel Kauca, Jitka Křížková, Jana Michálková, Tomáš Moudrý, Hana Nováková, Veronika Rynešová, Vendula Sochorová, David Srp, Jan Stránský, Hana Syrovátková, Martin Šlesinger, Jiří Vácha, Petr Valek, Jiří Všohájek

1998/1999

9. A Třídní učitelka:Vladimíra Dvořáková
Petr Adamec, Michal Belšán, Luboš Bláha, Lenka Brychtová, Drahoslava Coufalová, Tereza Dvořáková, Lenka Havlíková, Miloš Heide, Olga Hermanová, Libor Hrbek, Michaela Hudečková, Petra Jírová, Tomáš Kejval, Lukáš Kepšta, Jiří Kohout, Veronika Kudrnová, Radek Michálek, Jiří Novák, Petr Novák, Jaroslav Solař, Zdeněk Tomeček
9. B Třídní učitelka: Jaroslava Všohájková
Jaroslav Kolman, Klára Krejčová, Karel Lisa, Jan Majer, Eva Misařová, Karel Mitas, Petr Neshyba, Petr Novák, Ondřej Píšan, Michal Ryneš, Lucie Slováčková, Zuzana Šedivá, Hana Šicnerová, Jiří Škaryd, Martin Štambera, Jana Šteflová, Vojtěch Tlachač, Tomáš Valek, Jana Vejměnková, Dagmar Zabloudilová, František Zdeněk, Jan Zykán, Jan Čermák

1997/1998

9. A Třídní učitelka: Hana Novotná
František Adamec, Petr Doskočil, Luboš Frühauf, Petr Galovič, Martin Heřmánek, Michal Hron, Jiří Kohout, Martin Kryzan, Miloš Kučera, Martin Lojka, Zdeněk Maňhal, Soňa Bártová, Blanka Dvořáková, Šárka Dvořáková, Eva Frühaufová, Monika Havlová, Ludmila Hurtová, Lucie Irhová, Martin Kepšta, Vladislava Kořínková, Iveta Maříková

9. B Třídní učitelka: Zdenka Kalinová
Radek Hes, Zdeněk Misař, David Nejedlý, Jaroslav Nutil, Jiří Rásocha, Jaroslav Říha, Marcel Srp, Karel Šindelář, Martin Štefl, Pavel Zabloudil, Zuzana Jourová, Michaela Lustyková, Eva Nováková, Leona Pefková, Šárka Píšanová, Anna Raďová, Eva Sušická, Jaroslava Svobodová, Michaela Šuchmanová

9. C Třídní učitel Mgr. Pavel Brychta
Adamec Miroslav, Adamovský Vladislav, Augusta František, Čekal David, Fogl Vojtěch, Michálek František, Novák Michal, Novák Petr, Petrů Tomáš, Rásocha Ondřej, Zabloudil Josef, Čížková Veronika, Dvořáková Jitka, Havlíková Marcela, Havlová Gabriela, Kolaříková Šárka, Křížková Zdeňka, Němcová Petra, Schönkyplová Michaela, Švecová Veronika, Vávrů Michaela, Vítková Jana, Volavková Dana

1996/1997

9. A Třídní učitelka: Marie Hartmannová
David Adamec, Zdeněk Brada, David Fogl, Jiří Hurt, Antonín Ištván, Lukáš Jileček, Jiří Kalenský, Filip Knobloch, Martin Kollmann, Filip Kos, Hana Bártů, Jana Bělíková, Michaela Danišová, Eva Dušková, Barbora Ďásková, Petra Habrová, Marcela Irhová, Jana Jírová, Marcela Kohoutová, Martina Kolmanová, Jitka Kučerová, Marie Večerková, Vladimír Čech
9. B Třídní učitelka: Božena Andrašková
Petr Augusta, Lukáš Krejčí, Michal Kryzan, Roman Křížek, Rostislav Martinů, Jakub Nebojsa, Martin Novák, Miroslav Novák, Petr Stránský, Jan Šicner, Tomáš Šlápota, Ladislav Vítek, Petr Volavka, Jan Všohájek, Jan Wagner, Zuzana Kotounová, Eva Křížková, Lenka Němcová, Vendula Němcová, Eva Šimánková, Pavlína Škarydová, Michaela Tůmová, Šárka Váchová, Agáta Zajíčková

1994/1995

8. A Třídní učitelka: Eva Kotounová
Vladislav Adamec, Jindřich Budíček, Vladimír Čech, Ludvík Daniš, Radim Dvořák, Jaroslav Jirásek, Milan Kareš, Miloš Kopáček, Richard Kovář, Martin Křížek, Tomáš Lisa, Josef Obrin, Radka Bazalová, Kateřina Dvořáková, Radka Heřmanová, Dana Hrbková, Olga Chlupáčová, Petra Irhová, Hana Jirků, Zuzana Karkulová, Jana Kolaříková, Zuzana Klementová, Martina Krejčová, Eva Martinů, Naděžda Maříková, Marie Matoušková, Iva Soukupová, Iva Tesařová
8. B Třídní učitelka: Věra Bílková
Tomáš Hes, Libor Kořínek, Miroslav Lovětínský, Jan Maňhal, Petr Matoušek, Michal Navrátil, Ondrej Palkovič, Vítězslav Pražák, Martin Ryneš, Jan Schönkypl, David Slavík, Jiří Suchý, Pavel Taras, Lukáš Tichý, Tomáš Vítů, Luboš Vondrák, Jan Žabka, Eva Jourová, Jitka Kejvalová, Kateřina Nováková, Pavla Petrů, Monika Popelínská, Naďa Popelínská, Petra Procházková, Jitka Rásochová, Anna Řeháková, Eliška Říhová, Eva Samková, Jiřina Šedivá, Lucie Šlesingerová, Hana Valentová

1993/1994

8. A Třídní učitelka: Vladimíra Dvořáková
Vladimír Hanzal, Petr Herman, David Kolařík, Jan Kopečný, David Kotoun, David Krejčí, Rostislav Mitas, Robin Pefek, Jan Novák, Petr Nutil, Jiří Ryneš, Martin Satrapa, Marek Stránský, Vojtěch Štambera, Pavel Vejmělek, Petra Buďová, Michaela Čermáková, Barbora Havlíková, Markéta Hronová, Božena Kohoutová, Petra Lavičková, Pavlína Lehejčková, Zuzana Nováková, Martina Pejchalová, Šárka Pleningerová, Eva Přikrylová, Jana Rásochová, Jana Svobodová, Markéta Tichá, Monika Doskočilová, Ivan Raď
8. B Třídní učitelka: Dana Šteflová
Pavel Barták, Kamil Ďásek, Štěpán Ďásek, Rostislav Dušek, Milan Hes, Zdeněk Kořínek, Michal Koukal, Martin Kučera, Roman Lisa, Martin Málek, David Matoušek, Otakar Mifek, Tomáš Nebojsa, Vilém Novák, Ondřej Šerhakl, Zdeněk Šlápota, Leoš Tichý, Petr Tůma, Lukáš Vávrů, David Vondrák, Lenka Adamcová, Judita Benedová, Klára Dvořáková, Petra Hajná, Jana Kyselová, Lenka Málková, Dana Raďová, Veronika Slusariucová, Blanka Škarydová, Lenka Valentová

1992/1993

8. A Třídní učitelka: Zdenka Kalinová
Dušan Barták, František Bína, Jaroslav Budíček, Tomáš Dušek, Michal Galovič, Daniel Kovář, Petr Novák, Jana Antoňů, Gabriela Bartošová, Pavlína Bradová, Michaela Buďová, Lenka Dvořáková, Gabriela Hameršmídová, Dagmar Hamouzová, Ilona Harudová, Lucie Chlupáčová, Jana Jančíková, Ilona Jirků, Hana Kryzanová, Lenka Lacinová, Lenka Matoušková, Petra Matoušková, Jana Němcová, Martina Zdeňková
8. B Třídní učitelka: Hana Novotná
Vlastimil Martinů, Vít Novák, Martin Procházka, Petr Satrapa, Josef Svoboda, Michal Šicner, Zdeněk Šílený, Tomáš Tichý, David Vácha, Michal Vaníček, Radek Veselý, Pavel Vítek, Václav Žabka, Kristýna Belšánová, Lenka Jakoubková, Miroslava Macková, Markéta Nováková, Olga Nováková, Klára Podhrázská, Hana Procházková, Eva Slámová, Šárka Sušická, Eva Šedová, Radka Šicnerová, Hana Štanglová, Petra Vítů, Eva Zabloudilová

1991/1992

8. A Třídní učitelka: Drahoslava Šteflová
Marek Antoňů, Zdeněk Bazala, Martin Čech, Leoš Čeloud, Pavel Galovič, Dušan Haruda, Miloš Herman, Martin Kareš, Petr Kejval, Vítězslav Král, Tomáš Kučera, David Lisa, Kamil Lojka, Romana Adamovská, Renáta Benedová, Jana Hanzaliusová, Leona Harudová, Eva Hejdová, Pavla Heřmanová, Ilona Jančíková, Šárka Jandová, Věra Knotková, Romana Kolmanová, Lucie Kosová, Dagmar Molzerová, Lenka Nováková, Dagmar Vejměnková
8. B Třídní učitelka: Jana Přibylová
Martin Hrubý, Ivan Klimeš, Roman Matějíček, Karel Mrkva, Miloslav Pejchal, František Podhrázský, Marek Rod, Pavel Svoboda, Petr Svoboda, Cyril Tichý, Zdeněk Tichý, Martin Tůma, Jaroslav Valek, Petr Vávrů, Miroslav Vejmělek, Dagmar Jirků, Eva Krejčová, Milada
Nováková, Michaela Povolná, Pavlína Svobodová, Pavla Šicnerová, Soňa Šimánková, Monika Štanglová, Jana Vaníčková, Jana Železná

1990/1991

8. A Třídní učitelka: Vladimíra Dvořáková
Roman Bárta, David Bartoš, Radek Bláha, David Fryč, Petr Chalupský, Jiří Jech, Miroslav Jech, Luboš Jirků, Josef Kareš, František Körber, Miroslav Kejval, Stanislav Macků, Martin Malík, Martin Mrkva, Pavel Zabloudil, Květoslava Bartoňová, Pavlína Bartušková, Olga Bazalová, Petra Benedová, , Jana Jakoubková, Pavlína Kollmannová, Václava Michnová, Michaela Matušková, Dagmar Nováčková, Hana Snížková, Markéta Šedová, Gabriela Švecová, Miluše Vinklářová, Eva Vojtěchová, Eva Zabloudilová, Eliška Železná
8. B Třídní učitelka: Eliška Holá
Radek Holub, Jan Klement, Jaromír Kotoun, Jan Kremlička, Petr Matoušek, Dušan Novák, Tomáš Novák, Luděk Pakosta, Miroslav Podhrázský, Martin Vácha, Jiří Vejmělek, Dagmar Bartáková, Marcela Bradová, Blanka Brychtová, Romana Coufalová, Jana Doskočilová, Petra Dvořáková, Kateřina Hanzaliusová, Naděžda Hemberová, Kateřina Jantačová, Ludmila Leskourová, Pavlína Matoušková, Dana Nováková, Ludmila Nováková, Marcela Petrů, Pavla Přikrylová, Jitka Rodová, Alena Samková, Magdaléna Tichá, Lenka Vejmělková

1989/1990

8. A Třídní učitelka: Věra Bílková
Tomáš Bartušek, Pavel Brada, František Čihák, Tomáš Doskočil, Jaroslav Fryč, Ivo Gašpárek, Richard Hameršmíd, Roman Heide, Jan Hembera, Jiří Jelínek, Lubomír Jileček, Libor Kameník, Martin Kysela, Pavel Lacina, Aleš Lojka, Pavel Mareš, Jiří Mašek, Oldřich Novák, Milan Taras, Martina Antoňů, Lenka Benedová, Šárka Bínová, Radka Brýnová, Iveta Coufalová, Martina Čeloudová, Lenka Douchová, Zdeňka Dufková, Květoslava Fojtová, Věra Kejvalová, Sylva Klangová, Ivana Knotková, Hana Marešová, Kateřina Mitasová, Eva Němcová, Zdenka Svobodová, Marcela Šedová, Eva Vejmělková
8. B Třídní učitelka: Eva Kotounová
Jiří Gabrhel, Bohumil Havlík, Radim Lojka, Jaroslav Matějka, Jiří Molzer, Martin Musil, Leoš Navrátil, Čestmír Novák, František Novák, Jiří Novák, František Pokorný, Petr Popelínský, Vladimír Povolný, Josef Rod, František Tichý, Michal Vaníček, Jan Zabloudil, Petra Čížková, Marika Kadlecová, Lada Melicharová, Jiřina Nováková, Petra Rodová, Kateřina Řeháková, Lenka Stručovská, Blanka Šimánková, Jaroslava Šteflíčková, Věra Tarasová, Pavla Tesařová, Monika Vondráková, Blanka Zabloudilová, Martina Zbránková

1988/1989

8. A Třídní učitelka: Dana Šteflová
Jiří Antoňů, Daniel Bartušek, Zdeněk Bártů, Aleš Bílek, Aleš Brada, Vlastimil Brychta, Rostislav Dušek, Petr Dvořák, Radek Hrubý, Miroslav Chalupský, David Jíra, Bohuslav Valášek, Marie Bartáková, Radka Bartáková, Ivana Doskočilová, Magdaléna Dušková, Eva Dvořáková, Andrea Hanzaliusová, Štěpánka Horálková, Pavlína Horká, Martina Jakoubková, Martina Jiříková, Eva Kadlecová, Miluše Klementová, Josef Lašek, Roman Michna
8. B Třídní učitelka: Irena Mastná
Martin Kameník, Miroslav Kubíček, Pavel Lojka, Martin Matějka, Miroslav Michálek, Radek Müller, Jaroslav Nebojsa, Josef Novák, Martin Novák, Petr Novák, Pravoslav Novák, Roman Novák, Kateřina Macková, Jaroslava Malíková, Jana Mitasová, Radka Mitasová, Zdeňka Pakostová, Šárka Pechová, Michaela Plucarová, Jana Rodová, Veronika Sidorová, Petra Skořepová, Olga Soukupová, Marcela Stránská, Pavla Stránská, Veronika Zálešáková
8. C Třídní učitelka: Dana Přikrylová
Robert Ištván, Radek Jahoda, Otto Jirků, Aleš Kalenský, Libor Podhrázský, Petr Popelínský, Martin Pražák, Martin Rod, Pavel Šimánek, Josef Švec, Petr Valášek, Petr Vejmělek, Petr Zabloudil, Blanka Kolmanová, Jana Lindnerová, Iva Matoušková, Renata Matoušková, Lenka
Matušková, Irena Šedivá, Jana Šicnerová, Lucie Šimánková, Marie Valentová, Věra Valková, Ivana Vejmělková

1987/1988

8. A Třídní učitel: Stanislav Pleninger
Vladimír Bartoň, Miroslav Brada, Zbyněk Čeloud, Karel Dvořák, Michal Fojt, Roman Hes, Radek Horník, Tomáš Jakoubek, Leoš Kameník, Jiří Němec, Václav Šeda, Jitka Adamcová, Ivana Blechová, Jitka Brýnová, Pavlína Burešová, Radka Coufalová, Lenka Doskočilová, Eva Drápalová, Martina Dvořáková, Pavlína Dvořáková, Martin Hajná, Zdenka Hesová, Jitka Jelínková, Ivana Kloudová, Ivana Kučerová, Alena Lojková
8. B Třídní učitelka: Zdenka Kalinová
David Hembera, Jiří Klang, Pavel Kubín, Martin Matoušek, Vladimír Novák, Jan Plucar, Radek Popelínský, Michal Rod, Zdeněk Rod, Veronika Habermannová, Hana Kalendová, Lenka Lojková, Ivana Marková, Jana Matoušková, Helena Matějíčková, Iveta Navrátilová, Hana Němcová, Radka Nováková, Šárka Nováková, Renata Pechová, Milena Popelínská, Hana Pražáková, Pavlína Staňková, Jana Vojtěchová, Richard Lusk
8. C Třídní učitelka: Marie Klementová
Aleš Snížek, Milan Šára, Ivo Šicner, Jiří Švanda, Ladislav Taras, Petr Tesař, Josef Tichý, Jiří Tůma, František Vojta, Monika Čížková, Pavlína Nováková, Lenka Straková, Lenka Suchá, Šárka Šimánková, Hana Širhalová, Jana Štěbetáková,Alena Šteflíčková, Blanka Štěpánová, Zdeňka Válková, Blanka Vejmělková, Radka Vinklářová, Jiřina Vydrová, Jitka Zabloudilová, Jana Zbránková, Ivana Železná

1986/1987

8. A Třídní učitelka: Jana Přibylová
Radek Antoňů, Petr Barták, Jiří Blecha, Bohuslav Coufal, Jan Gabrhel, Roman Hás, Milan Juránek, Pavel Kadlec st., Pavel Kadlec ml., Karel Kalenský, Jaroslav Lojka, Miroslav Lojka, Pavel Popelínský, Dušan Závodský, Miroslava Antoňů, Pavlína Cahlíková, Jana Čechová, Anděla Dufková, Jana Dušková st., Jana Dušková ml., Hana Dvořáčková, Alena Gašpárková, Radka Hásová, Vladimíra Horálková, Jitka Kolaříková, Ilona Kopřivová, Magdalena Kotounová, Milada Kremličková, Gabriela Macková, Monika Matějíčková, Lenka Plucarová
8. B Třídní učitel: Jan Šerý
Alfred Habermann, Miroslav Kučera, Miloš Lindourek, Viktor Lukjanov, Ladislav Melichar, Vratislav Novák, František Šílený, Petr Švanda, Bohumil Tesař, Pavel Tichý, Petr Veselý, František Zabloudil, Ivana Dvořáková, Hana Hledíkovvá, Eva Matoušková, Jana Mitasová, Věra Musilová, Lenka Nováková, Magdalena Nováková, Lenka Pavlíková, Alena Petrů, Eva Podhrázská, Radka Pokorná, Jarmila Popelínská, Lenka Rodová, Milada Stejskalová, Alena Šicnerová, Hana Tichá, Šárka Vejměnková, Kristina Zálešáková, Květoslava Zunová

1985/1986

8. A Třídní učitel: Jiří Kotoun
Josef Čeloud, Bohumír Hornik, Pavel Chamrad, Pavel Karpíšek, Aleš Kolman, Martin Körber, Martin Lacina, Jarmil Pekárek, Pavel Říha, Josef Tůma, Blanka Adamcová, Ivana Adamcová, Marie Bartušková, Jiřina Douchová, Eva Drobňaková, Alena Dvořáková, Ladislava Dvořáková, Jana Hejdová, Martina Hrnčířová, Jana Jirků, Eva Jiříková, Jaroslava Klimešová, Petra Knoblochová, Martina Vondráková
8. B Třídní učitelka: Hana Novotná
Karel Bruner, Michal Kauca, Jaroslav Lacina, Aleš Müller, Petr Netolička, Milan Neužil, Jan Nováček, Karel Pospíchal, František Razima, David Šerhakl, František Švec, Libor Vaníček, Květa Knotková, Zdeňka Kolaříková, Hana Körberová, Jana Mašková, Jana Podhrázská, Marcela Slámová, Ivana Sommerová, Jaroslava Šárová, Naďa Trojanová, Renata Valková

1984/1985

8. A Třídní učitelka: Věra Bílková
Josef Bártů, Tomáš Čech, Karel Dvořák, Karel Gašpárek, Pavel Klouda, Jiří Koutný, Martin Kolman, Vladimír Lojka, Zdeněk Makovička, David Pavlík, Luděk Pricl, Jan Růžička, Petr Samek, Jaromíra Dvořáková, Lenka Dvořáková, Marcela Dvořáková, Lenka Felixová, Libuše Horálková, Jana Ištvánová, Blanka Jirků, Eva Kalinová, Jana Karásková, Hana Kopalová, Jana Kopřivová, Kamila Svobodová
8. B Třídní učitel: Antonín Kalina
Zdenka Kalinová
Vlastislav Lojka, Radek Šára, Jiří Šeda, Jaroslav Šimánek, Petr Štěbeták, Bohumil Švanda, Karel Taras, Jiří Vaníček, Petr Vázler, Pavel Veselý, Petr Vojta, Jiří Vrátil, Zdeněk Vrátil, Václav Zuna, Dagmar Kučerová, Jana Macků, Jana Malíková, Věra Mitasová, Jana Musilová, Jana Nováková, Andrea Palkovičová, Vlasta Stejskalová, Hana Tyslpretová, Jana Závodská, Blanka Zemanová

1983/1984

8. A Třídní učitelka: Zdenka Kalinová
Jiří Adamec, Michal Andraško, Karel Antoňů, Luboš Barták, Pavel Barták, Jaroslav Hejda, Petr Chamrad, Jiří Kolman, Pavel Lindner, Marcela Bačáková, Ladislava Bláhová, Ilona
Bodláková, Květoslava Bodocká, Hana Čechová, Hana Dvořáková, Marcela Dvořáková, Marcela Havlová, Jana Horniková, Marie Jilečková, Jana Kadlecová, Jana Kalinová, Eva Kejvalová, Renata Kejvalová, Jana Kubová, Jana Lacinová, Jindřiška Lindourková, Lenka Vinklářová, Pavel Kocar
8. B Třídní učitelka: Dana Šteflová
Luboš Douda, Jan Karpíšek, Milan Lojka, Rostislav Mašek, Martin Matoušek, Stanislav Melichar, Radek Rod, Jaroslav Samek, Martin Šebesta, Zdeněk Tichý, Jaroslav Vojtěch, Josef Vrátil, Miroslav Vrátil, Jana Hesová, Alice Macková, Iveta Molzerová, Jitka Müllerová, Hana Netoličková, Magda Nováčková, Blanka Nováková, Radka Nováková, Hana Sejrková, Magdalena Slámová, Vlasta Tarasová, Dagmar Valková, Renata Vaňásková, Hana Zábojová

1982/1983

8. A Třídní učitelka: Eliška Holá
Jaroslav Bodlák, Václav Čech, Jaroslav Havel, Vladimír Janoušek, Jaroslav Knotek, Miroslav Kolařík, František Kolman, Hana Antoňů, Dana Bartáková, Eva Bartáková, Dana Čechová, Eva Dvořáková, Renáta Hávová, Alena Hledíková, Marie Kocianová, Dana Kopřivová, Dagmar Koutná, Lenka Kunovská, Pavlína Lukjanová, Dana Makovičková
8.B Třídní učitelka: Jana Přibylová
Radek Kopečný, Eduard Kremlička, Jan Novák, Ladislav Pekárek, Vladimír Plucar, Jan Srp, Jaromír Šimánek, Milan Tůma, Rostislav Tůma, Anna Malíková, Ilona Marková, Pavla Musilová, Miroslava Nováková, Jaroslava Růžičková, Ladislava Sejrková, Vladimíra Staňková, Iveta Širhalová, Alena Tichá, Jitka Tůmová, Jaroslava Vinklerová, Miluše Vobrová, Lenka Zálešáková

1981/1982

8. A Třídní učitel: Jan Šerý
Roman Bartoň, Martina Bejtic, Martin Benda, Pavel Beneš, Petr Brož, Jiří Drobňák, Petr Janda, Petr Jebavý, Roman Jíra, Roman Jíra, Petr Kryzan, Karel Kejval, Rostislav Lindourek, Josef Stejskal, Jana Bartáková, Marcela Bartáková, Marcela Bínová, Růžena Brunerová, Blanka Dušková, Drahomíra Hrabáková, Magda Jírová, Věra Lacinová, Hana Matušková, Jana Musilová, Jana Neužilová
8. B Třídní učitelka: Irena Müllerová
Roman Kanalaš, Zdeněk Mayer, Jiří Molzer, František Novák, Rudolf Procházka, Jiří Prokeš, Pavel Razima, Lubomír Snížek, Roman Sušický, Dušan Vaníček, Vladimír Vondruška, Pavel Zabloudil, Josef Zlatuška, Marcela Kaucová, Jana Kloudová, Ivana Koutná, Marie Němcová, Lenka Nováková, Miroslava Pacáková, Milada Pokorná, Alena Smetanová, Lenka Sommerová, Lenka Šárová, Eva Šimánková

1980/1981

9. tř. Třídní učitelka: Věra Bílková
František Barták, Antonín Hudínek, Ivan Jakoubek, Radek Jakubec, Vladimír Janda, Jiří Jiřík, Jaroslav Kameník, Luboš Kolařík, Tomáš Mastný, Luboš Němec Rostislav Němec, Luboš Říha, Roman Sidor, Miroslav Smrž, Ivan Solař, Vratislav Tůma, Karel Zeman, Lenka
Antoňů, Alena Jandová, Lenka Jechová, Lenka Kainová, Věra Matoušková, Hana Melicharová, Iveta Nováková, Jana Pospíchalová, Hana Smetanová, Dana Snížková, Eliška Urbánková
8. A Třídní učitel: Jan Šerý
Miroslav Bačák, Ota Barták, Petr Bartoň, František Bílek, Miloš Douda, Petr Dvořák, Zdeněk Dvořák, Jiří Lacina, Zdeňka Antoňů, Jana Bartušková, Laděna Bínová, Jana Čechová, Ivana Felixová, Pavla Havlová, Iva Hesová, Sylva Hronová, Radomíra Jandová, Hana Jirků, Alena Karásková, Eva Kloudová, Ludmila Korábová, Jitka Netoličková, Jaroslava Sedláková
8. B Třídní učitel: Antonín Kalina
Zdeněk Horký, Pavel Košan, Josef Menšík, Luboš Müller, Milan Straka, Jan Švec, Ivan Tůma, Milan Vejmělek, Jiří Zach, Dana Kubínová, Marie Kučerová, Eva Lacinová, Dana Lapková, Stanislava Lisová, Jana Němcová, Jaroslava Nováková, Helena Palkovičová, Martina Sidorová, Jana Vinklerová, Hana Vlachová, Ilona Vojtěchová, Marie Voldřichová, Stanislava Vrátilová, Jaroslava Zunová

1979/1980

8. A Třídní učitelka: Zdenka Kalinová
Roman Barták, Pavel Bejtic, František Boček, Luděk Brada, Karel Brož, Ladislav Burian, Jaroslav Čekal, Jiří Felix, Martin Havlík, Milan Hes, Radomír Jakoubek, Jaroslav Jančík, František Janda, Josef Jíra, Miloš Jirků, Miroslav Kaštánek, Jiřina Březinová, Eva Doležalová, Ladislava Dubská, Ivana Fialová, Marie Havlíková, Irena Jebavá, Věra Karásková, Gabriela Lukáčová
8. B Třídní učitelka: Irena Müllerová
Antonín Kopřiva, Karel Kryzan, Jiří Kunovský, Alois Lacina, Bohumil Leskour, Josef Lojka, Pavel Netolička, Zdeněk Novák, Jaromír Pricl, Miroslav Ryneš, Zdeněk Ryneš, Zdeněk Říha, Jiří Smejkal, Pavel Šimek, Miroslav Švehla, Bohumil Vítek, Pavel Vlach, Karel Zuzák, Jana Korábová, Marie Křepelová, Ivana Melicharová, Marie Němcová, Jana Nováková, Jitka Tůmová, Irena Zlatušková

1978/1979

8. A Třídní učitel: Antonín Kalina
Jaroslav Augustin, Petr Bačák, Petr Beneš, Luboš Buzek, Rudolf Dufek, Bohumil Mayer, Jiří Němec, Karel Němec, Jaroslav Novák, Miroslav Novák, Miroslav Řečikov, Marta Bartáková, Dana Bartůšková, Jana Bláhová, Lenka Hanzalová, Milena Havlíková, Dana Hezinová, Jana Holá, Ivana Kolaříková, Hana Krafková,
8. B Třídní učitelka: Eliška Holá
Jiří Plíhal, František Ryneš, Zdeněk Ryneš, Karel Smrž, Jan Solař, Luboš Straka, Petr Štefl, Oldřich Urban, Miroslav Urbánek, Radomír Urbánek, Miroslav Valenta, Radek Vinkler, Roman Straka, Dana Kubíčková, Marie Lacinová, Alena Nováková, Jana Račická, Ivana Schwarzová, Marie Snížková, Eva Soukupová, Iva Veselá, Ivana Vítková

1977/1978

8. A Třídní učitelka: Marie Bejticová
Zdeněk Antoňů, Pavel Barták, František Cahlík, Miroslav Čech, Jaroslav Felix, Pavel Jebavý, Milan Kubíček, Milan Lojka, Petr Matoušek, Hana Berková, Lenka Bláhová, Jarmila Buzková, Miroslava Chalupová, Jitka Kamanová, Eva Kameníková, Zdeňka Klimešová, Milena Kolaříková, Jana Kollmannová, Alena Lindourková, Jana Mastná, Jana Matoušková, Ivana Němcová
8. B Třídní učitelka: Eliška Holá
Jiří Matoušek, Jaromír Mikulášek, Miroslav Němec, František Novák, Miroslav Pospíchal, Zdeněk Pykal, Miroslav Ryneš, Josef Říha, Pavel Vázler, Olga Nováková, Růžena Procházková, Jana Straková I, Jana Straková II, Pavla Šlesingerová, Jaroslava Štěpánová, Věra Tůmová, Libuše Tichánková, Jana Urbánková, Zuzana Urbánková, Zdena Vobrová, Jiřina Zudová, Zdenka Zuzáková

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Počasí

dnes, pondělí 15. 7. 2024
oblačno 25 °C 17 °C
úterý 16. 7. oblačno 25/17 °C
středa 17. 7. slabý déšť 25/15 °C
čtvrtek 18. 7. polojasno 27/16 °C

Pranostiky

Pranostika na akt. měsíc

Staví-li v červenci hromadu mravenci po kraji všude, tuhá zima bude.

Pranostika na akt. den

Na den Rozeslání apoštolů bývá devět bouřek.

Svátek

Svátek má Jindřich

Hodiny

1. hodina: 8:00 – 8:45

2. hodina: 8:55 – 9:40

3. hodina: 9:55 – 10:40

4. hodina: 10:50 – 11:35

5. hodina: 11:45 – 12:30

6. hodina: 12:35 – 13:20

7. hodina: 13:00 - 13:45

8. hodina: 13:50 - 14:35

Schránka důvěry

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení: