Zápis do 1. třídy 4. 4. 2024.
Všichni závodníci získali za svou snahu a sportovní úsilí permanentku na 1 den na vlek a poukázku na občerstvení. Vítězové jednotlivých kategorií obdrželi navíc diplomy a věcné ceny.
Děkujeme všem, kteří se podíleli na zabezpečení a průběhu celé akce.
Sponzoři:
Slalom - dívky | |||||
Kategorie - 1. - 2.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
7 | Waldová Denisa | 19,03 | 17,13 | 36,16 | 1 |
8 | Lacinová Lucie | 19,69 | 17,12 | 36,81 | 2 |
9 | Antoňů Natálie | 19,25 | 19,72 | 38,97 | 3 |
6 | Krizanová Marie | 21,75 | 17,78 | 39,53 | 4 |
Kategorie - 3. - 4.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
11 | Waldová Petra | 15,68 | 15,4 | 31,08 | 1 |
10 | Šárová Simona | 16,69 | 15,69 | 32,38 | 2 |
12 | Michálková Jana | 17,47 | 17,82 | 35,29 | 3 |
13 | Kubešová Eva | 30,31 | 19,75 | 50,06 | 4 |
Kategorie - 5. - 6.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
14 | Kroupová Sára | D | 18,8 | 18,8 | D |
15 | Přikrylová Nina | 18,7 | 17,7 | 36,4 | 1 |
16 | Rásochová Marie | 21,6 | 21,7 | 43,3 | 2 |
Kategorie - 7. - 9.tř. | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
18 | Adamcová Zdeňka | D | 18,2 | 18,2 | D |
17 | Bartáková Vendula | D | 18,3 | 18,3 | D |
20 | Straková Dagmar | 18,1 | 17,7 | 35,8 | 1 |
19 | Tarasová Renata | 24,1 | 22 | 46,1 | 2 |
Slalom - hoši | |||||
Kategorie - MŠ | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
22 | Jakeš Daniel | 0 | D | ||
23 | Lojda Matěj | 0 | D | ||
50 | Tesař Lukáš | 21,63 | 84,54 | 106,17 | 1 |
Kategorie - 1. - 2.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | Celkem | Pořadí |
27 | Krizan Matěj | 17,6 | D | 17,6 | D |
29 | Taras Karel | 16,87 | 15,85 | 32,72 | 1 |
25 | Tesař Vojtěch | 16,93 | 16,68 | 33,61 | 2 |
28 | Přikryl Adam | 17,09 | 16,56 | 33,65 | 3 |
26 | Strnad Radek | 18,65 | 16,03 | 34,68 | 4 |
24 | Krizan Jan | 16,44 | 19,25 | 35,69 | 5 |
31 | Svoboda Josef | 19,22 | 18,34 | 37,56 | 6 |
36 | Kolář Vojtěch | 19,25 | 18,63 | 37,88 | 7 |
Kategorie - 3. - 4.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
37 | Straka Martin | 14,07 | 14,75 | 28,82 | 1 |
32 | Maška Patrik | 16,91 | 15,81 | 32,72 | 2 |
34 | Jantač Zdeněk | 16,96 | 16,69 | 33,65 | 3 |
33 | Horký Vít | 17,41 | 16,28 | 33,69 | 4 |
38 | Jíra Dominik | 25,22 | 14,91 | 40,13 | 5 |
35 | Švec Dominik | 22,91 | 19,03 | 41,94 | 6 |
Kategorie - 5. - 6.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
41 | Čeloud Kryštof | 15,8 | D | 15,8 | D |
42 | Šára Jakub | 15,8 | D | 15,8 | D |
Kategorie - 7. - 9.tř. | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Čas | celkem | Pořadí |
48 | Krizan Martin | 18,2 | 17,2 | 35,4 | 1 |
30 | Peterka František | 18,9 | 18,5 | 37,4 | 2 |
47 | Lindourek Tomáš | 19,4 | 18,4 | 37,8 | 3 |
43 | Jíra David | 18,3 | 20,4 | 38,7 | 4 |
49 | Bačák Jan | 20,6 | 18,7 | 39,3 | 5 |
46 | Novák Martin | 19,1 | 20,5 | 39,6 | 6 |
44 | Reidl Karel | 20,8 | 21,3 | 42,1 | 7 |
21 | Danyi Ladislav | 21,3 | 21,2 | 42,5 | 8 |
45 | Švehla Milan | 27,2 | 24,7 | 51,9 | 9 |
Běh - dívky | |||||
Kategorie - 1.- 2.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Pořadí | ||
8 | Lacinová Lucie | 1 | |||
Kategorie - 3. - 4.tř | |||||
12 | Michálková Jana | 1 | |||
Kategorie - 5. - 6.tř | |||||
16 | Rásochová Marie | 1 | |||
Kategorie - 7. - 9.tř. | |||||
Matyšková Kristýna | 1 | ||||
Běh - hoši | |||||
Kategorie - 3. - 4.tř | |||||
Start. č. | Jméno | Čas | Pořadí | ||
37 | Straka Martin | 1 | |||
39 | Matyšek Jakub | 2 |
Jak prší v březnu, tak také v červnu.
V březnu sýkorka volá: rozsívej, rozsívej.
Svátek má Taťána
1. hodina: 8:00 – 8:45
2. hodina: 8:55 – 9:40
3. hodina: 9:55 – 10:40
4. hodina: 10:50 – 11:35
5. hodina: 11:45 – 12:30
6. hodina: 12:35 – 13:20
7. hodina: 13:00 - 13:45
8. hodina: 13:50 - 14:35