ZŠ a MŠ Studená
ZŠ a MŠ STUDENÁ OKR. JINDŘICHŮV HRADEC

26. 4. slavíme Den Země úklidem Studené.

Sportovní soutěž

V úterý, 31. 1. 2012, se na naší škole konal 14. ročník sportovní soutěže. Na soutěži byla čtyři družstva holek a kluků. Každé družstvo se skládalo ze čtyř žáků, a to prvňák, druhák, třeťák a čtvrťák.

Žáci si u paní učitelky vylosovali barvu svého týmu. Náš tým měl barvu modrožlutou a byl složen z Daniely, Moniky, Evy a Magdy. Přáli jsme si vyhrát a tak jsme do sportovních disciplín vložily všechny své síly. Nejvíce se nám povedl běh a švihadlo. Méně úspěšné jsme byly ve šplhu a hodu míčkem. Závěrečné hodnocení ukázalo, že tyto výsledky nám postačily na první místo. Dostaly jsme diplom, medaili, fixy a hračku. Byl to pro všechny příjemně strávený den.

Daniela Kovářová, 4. třída

Sportovní soutěž je moje nejoblíbenější soutěž. Vždy, když je vysvědčení, tak se na ni těším nejvíce. Mojí nejoblíbenější disciplínou je člunkový běh a šplhání po tyči. Letošní soutěž se mi líbila nejvíce, protože jsem mohl být kapitánem družstva. Hod na cíl nemám rád. Sportovní soutěž mě prostě baví.

Datum vložení: 9. 2. 2012 8:00
Datum poslední aktualizace: 23. 5. 2022 22:03
Autor: Správce Webu